Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// ŠIFRAVIMO PASLAUGOS

Teikiame šifravimo paslaugas kompiuteriams, elektroniniam paštui, susirašinėjimo platformoms.
Kodėl verta šifruoti duomenis?
Jei jūsų įrenginį pavogtų ar jį pamestumėte, niekas negalės prieiti prie užšifruotų jūsų duomenų. Tai ypač svarbu, jei naudojatės įmonei priklausančiu kompiuteriu ar telefonu.
Teikiamos šifravimo paslaugos
Pilnas kompiuterio šifravimas: prieš užsikraunant operacinei sistemai (Windows, Linux, MacOS), privaloma suvesti jūsų sugalvotą slaptažodį.
Paslėpta operacinė sistema: prieš užsikraunant operacinei sistemai (Windows, Linux, MacOS), privaloma suvesti jūsų sugalvotą slaptažodį. Tačiau kompiuteryje įdiegiamos dvi operacinės sistemos – viena nešifruota ir prieinama, kita šifruota ir paslėpta. Suvedus vieną slaptažodį, užkraunama nepaslėpta operacinė sistema, o suvedus kitą slaptažodį, užkraunama paslėpta operacinė sistema. Prisijungus su nepaslėpta operacine sistema, joks vartotojas negalės matyti ar suprasti, jog kompiuteryje įdiegta kita operacinė sistema. Taip pat negalės prieiti ir naudotis paslėptos operacinės sistemos failais ir duomenimis. Tačiau prisijungus prie paslėptos operacinės sistemos, galėsite naudotis visais kompiuterio duomenimis.
Elektroninio pašto šifravimas: galimybė užšifruoti bet kokį elektroninį laišką ir jo priedą. Užsisakę paslaugą, galėsite suteikti šifravimo raktus kitiems asmenims, kurie turėdami šifravimo raktą bei slaptažodį galės dešifruoti ir užšifruoti elektroninius laiškus. Tačiau bet kada galėsite atjungti kitiems duotus šifravimo raktus ir tuomet tie žmonės nebeturės galimybės dešifruoti ar užšifruoti elektroninius laiškus.
Pokalbių programų šifravimas: tam, kad bendrautumėte saugiai ir duomenys nebūtų perimami kitų asmenų.
Virtualaus šifruoto disko paslauga: jei nenorite šifruoti viso kompiuterio, galite pasinaudoti virtualaus šifruoto disko paslauga. Prisijungti prie virtualaus šifruoto disko galite suvedę slaptažodį. Naudojant mūsų siūlomus šifravimo metodus, praradus kompiuterį ar šifruotas laikmenas, galėsite būti ramūs dėl to, kad prie jūsų duomenų niekas neprieis. Dešifravimas naudojant superkompiuterius truktų nuo 40 000 iki 6400000000000000 metų. Tačiau pamiršus slaptažodį, prie duomenų negalėsite prieiti ir jūs, nes naudojame šifravimo metodus be backdoor (neautorizuoto priėjimo prie šifruotų duomenų).

// DUOMENŲ ATKŪRIMO PASLAUGOS
Kietųjų diskų, SSD diskų, nVME diskų ir išorinių kietųjų diskų duomenų atkūrimas:
atkuriame duomenis nepriklausomai nuo disko gamintojo, disko tipo, modelio ar sąsajos.

Duomenų atkūrimas iš USB laikmenų, atminties kortelių: atkuriame duomenis iš šiuo metu itin populiarių USB laikmenų (sd/mmc/xd/cf ir t.t.) ir atminties kortelių nepriklausomai nuo gedimo rūšies ar kortelės, laikmenos gamintojo bei talpos.

Duomenų atkūrimas iš serverių ir tarnybinių stočių: atkuriame duomenis iš visų masyvų RAID 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 1+0, 0+1, 5+0 , nepriklausomai nuo kontrolerio tipo.